Repræsentantskabet for Midttrafik

Her er datoer og tidspunkter for møder i repræsentantskabet samt dagsordener, bilag og referater, der knytter sig til møderne (dokumenter vises i pdf).

Du kan melde dig til vores mailingliste, så du elektronisk får tilsendt materiale fra bestyrelsesmøderne og repræsentantskabsmøderne, når det offentliggøres på hjemmesiden. Kontakt Bodil Løck Møller på blm@midttrafik.dk 

Repræsentantskabsmøder 2022

Den 9. december kl. 10.30
Dagsorden, Bilag, Beslutninger

Den 24. juni kl. 10.30
Dagsorden, Bilag, Beslutninger

Konstituerende møde i repræsentantskabet for Midttrafik den 21. januar 2022:
Dagsorden, Bilag, Beslutninger

Repræsentantskabet for Midttrafik 2022 - 2025

Favrskov
Mette Nøhr, meno@favrskov.dk

Herning
John Thomsen, byrjt@herning.dk

Hedensted
Lars Jensen, lars.jensen2@hedensted.dk

Holstebro
Kenneth Tønning, kenneth.tonning@holstebro.dk

Horsens
Pernille Holm, pvsh@horsens.dk

Ikast-Brande
Simon Vanggaard, sivan@ikast-brande.dk

Lemvig
Steffen Husted Damsgaard, steffen.husted.damsgaard@lemvig.dk

Norddjurs
Benny Hammer, byh@norddjurs.dk

Odder
Marianne Hundebøll, Marianne.hundeboell@odder.dk

Randers
Christian Engelbrecht Pedersen, christian.engelbrecht.pedersen@randers.dk

Ringkøbing-Skjern
Niels Rasmussen, niels.rasmussen@byr.rksk.dk

Silkeborg
Steen Vindum, steen.vindum@silkeborg.dk

Skanderborg
Claus Leick, claus.leick@skanderborg.dk

Skive
Anders Bøge, boge@skivekommune.dk

Struer
Marianne Bredal, mbn@struer.dk

Syddjurs
Claus Wistoft, clwis@syddjurs.dk

Viborg
Johannes F. Vesterby, jfv@viborg.dk

Aarhus
Hüseyin Arac, harac@aarhus.dk

Region Midtjylland
Morten Flæng, morten.flaeng@rr.rm.dk

Region Midtjylland
Arne Lægaard, arne.laegaard@rr.rm.dk