Har du brug for hjælp?

Vi sidder klar i kundeservice til at hjælpe dig.

Tlf. 70 210 230 (Alle dage 7.00 - 19.00)

Skriv til os eller chat med os

Repræsentantskabet for Midttrafik

Her er datoer og tidspunkter for møder i repræsentantskabet samt dagsordener, bilag og referater, der knytter sig til møderne (dokumenter vises i pdf).

Du kan melde dig til vores mailingliste, så du elektronisk får tilsendt materiale fra bestyrelsesmøderne og repræsentantskabsmøderne, når det offentliggøres på hjemmesiden. Kontakt Bodil Løck Møller på blm@midttrafik.dk

Repræsentantskabsmøder 2017

19. maj 2017 kl. 10.30
Dagsorden Bilag Beslutninger

3. november 2017 kl. 10.30
Dagsorden Bilag Beslutninger


Repræsentantskabet for Midttrafik 2014 - 2017

Favrskov
Grethe Villadsen grvi@favrskov.dk

Hedensted
Erling Juul erling.juul@hedensted.dk

Herning
Finn Stengel Petersen byrfp@herning.dk

Holstebro
Gubber Leif Kristensen gubber.kristensen@holstebro.dk

Horsens
Hans Bang-Hansen hansbang@horsens.dk

Ikast-Brande
Simon Vanggaard sivan@ikast-brande.dk

Lemvig
Steffen Husted Damsgaard steffen.husted.damsgaard@lemvig.dk

Norddjurs
Mads Nikolajsen mn@grenaa-gym.dk

Odder
Elvin Hansen elvin.hansen@odder.dk

Randers
Christian Brøns Christian.Brons@randers.dk

Ringkøbing-Skjern
Ole Kamp ole.kamp@rksk.dk

Silkeborg
Frank Borch-Olsen frank.borch-olsen@silkeborg.dk

Skanderborg
Claus Leick leick@mail.dk

Skive
Arne Bisgaard arbi@skivekommune.dk

Struer
Niels Viggo Lynghøj nvl@struer.dk

Syddjurs
Kirstine Bille kb@syddjurs.dk

Viborg
Johannes F. Vesterby jfv@viborg.dk

Aarhus
Jan Ravn Christensen jrc@byr.aarhus.dk