Har du brug for hjælp?

Vi sidder klar i kundeservice til at hjælpe dig.

Tlf. 70 210 230
Hverdage 7.00 - 18.00
Weekend/helligdage 10.00 - 17.00

Skriv til os eller chat med os

Repræsentantskabet for Midttrafik

Her er datoer og tidspunkter for møder i repræsentantskabet samt dagsordener, bilag og referater, der knytter sig til møderne (dokumenter vises i pdf).

Du kan melde dig til vores mailingliste, så du elektronisk får tilsendt materiale fra bestyrelsesmøderne og repræsentantskabsmøderne, når det offentliggøres på hjemmesiden. Kontakt Bodil Løck Møller på blm@midttrafik.dk

Repræsentantskabsmøder 2018:

2. november kl. 10.30
Dagsorden Bilag Beslutninger

Afholdte møder i 2018:

16. maj kl. 10.30
Dagsorden Bilag Beslutninger

18. januar kl. 10.00
Dagsorden Bilag Beslutninger


Repræsentantskabet for Midttrafik 2018 - 2021:

Favrskov
Niels Flade Nielsen nfnby@Favrskov.dk

Hedensted
Torsten Sonne Petersen torsten.petersen@Hedensted.dk

Herning
Joan Hansen byrjh@Herning.dk

Holstebro
Klaus Flæng klaus.flaeng@holstebro.dk

Horsens
Michael Nedersøe pomn@horsens.dk

Ikast-Brande
Simon Vanggaard Nielsen sivan@ikast-brande.dk

Lemvig
Steffen Husted Damsgaard steffen.husted.damsgaard@lemvig.dk

Norddjurs
Mads Nikolajsen madsn@norddjurs.dk

Odder
John Rosenhøj johnrose@post12.tele.dk

Randers
Claus Omann Jensen coj@randers.dk

Ringkøbing-Skjern
Hans Østergaard pol.borghoe@rksk.dk

Silkeborg
Hans Okholm hansjorgen.okholm@silkeborg.dk

Skanderborg
Claus Leick claus.leick@skanderborg.dk

Skive
Anders Bøge boge@skivekommune.dk

Struer
Niels Viggo Lynghøj nvl@struer.dk

Syddjurs
Claus Wistoft clwis@syddjurs.dk

Viborg
Johannes F. Vesterby jfv@viborg.dk

Aarhus
Liv Gro Jensen liv.gro.jensen@aarhus.dk

Region Midtjylland
Claus Kjeldsen claus.kjeldsen@rr.rm.dk

Region Midtjylland
Arne Lægaard arne.laegaard@rr.rm.dk