Har du brug for hjælp?

Vi sidder klar i kundeservice til at hjælpe dig.

Tlf. 70 210 230 (Se åbningstider under Kundeservice)

Skriv til os eller chat med os

Medlemmer af repræsentantskabet 2010 - 2013


Favrskov

Charlotte Green chgr@favrskov.dk

Hedensted
Ole Flemming Lyse ole.lyse@hedensted.dk

Herning
Finn Stengel Petersen byrfp@herning.dk

Holstebro
Arne Lægaard Arne.Laegaard@holstebro.dk

Horsens
Hans Bang-Hansen hansbang@horsens.dk

Ikast-Brande
Ib Lauritsen iblau@ikast-brande.dk

Lemvig
Jørgen Nørby jorgen.norby@lemvig.dk

Norddjurs
Mads Nikolajsen madsn@norddjurs.dk

Odder
Niels Rosenberg niels.rosenberg@odder.dk

Randers
Kasper Fuhr Christensen kfc@randers.dk

Ringkøbing-Skjern
Ole Kamp ole.kamp@rksk.dk

Samsø
Ulla Holm ullaholm.samsoe@gmail.com

Silkeborg
Frank Borch-Olsen frank.borch-olsen@silkeborg.dk

Skanderborg
Claus Leick leick@mail.dk

Skive
Anders Bøge boge@skivekommune.dk

Struer
Helle V. Lyng hly@struer.dk

Syddjurs
Steen Fris sfr@syddjurs.dk

Viborg
Johannes Vesterby jfv@viborg.dk

Aarhus
Rabih Azad-Ahmad ra@byr.aarhus.dk