Om Midttrafik

Repræsentantskabet for Midttrafik 2014-2017


Møder i repræsentantskabet: Se nederst på siden


Kommune/medlem (2014-2017)

Favrskov

Grethe Villadsen grvi@favrskov.dk

Hedensted

Erling Juul erling.juul@hedensted.dk

Herning

Finn Stengel Petersen byrfp@herning.dk

Holstebro

Gubber Leif Kristensen gubber.kristensen@holstebro.dk

Horsens

Hans Bang-Hansen hansbang@horsens.dk

Ikast-Brande

Simon Vanggaard sivan@ikast-brande.dk

Lemvig

Steffen Husted Damsgaard steffen.husted.damsgaard@lemvig.dk

Norddjurs

Mads Nikolajsen mn@grenaa-gym.dk

Odder

Elvin Hansen elvin.hansen@odder.dk

Randers

Christian Brøns Christian.Brons@randers.dk

Ringkøbing-Skjern

Ole Kamp ole.kamp@rksk.dk

Samsø

Anita Elgaard Olesen auaeo@samsoe.dk

Silkeborg

Frank Borch-Olsen frank.borch-olsen@silkeborg.dk

Skanderborg

Claus Leick leick@mail.dk

Skive

Arne Bisgaard arbi@skivekommune.dk

Struer

Niels Viggo Lynghøj nvl@struer.dk

Syddjurs

Kirstine Bille kb@syddjurs.dk

Viborg

Johannes F. Vesterby jfv@viborg.dk

Aarhus

Jan Ravn Christensen jrc@byr.aarhus.dk


Repræsentantskabsmøder 2014-2017
Her er datoer og tidspunkter for møder i repræsentantskabet samt dagsordener, bilag og referater, der knytter sig til møderne. Dokumenterne åbner i pdf-format.

Du kan melde dig til vores mailingliste, så du elektronisk får tilsendt materiale fra bestyrelsesmøderne og repræsentantskabsmøderne, når det offentliggøres på hjemmesiden. Kontakt Bodil Løck Møller på blm@midttrafik.dk.

Repræsentantskabsmøder 2017

19. maj 2017 kl. 10.30
Dagsorden, Bilag, Beslutninger

3. november 2017 kl. 10.30
Dagsorden, Bilag, Beslutninger


Repræsentantskabsmøder 2016

4. november kl. 10.00
Dagsorden Bilag Beslutninger

29. april kl. 13.00
Dagsorden Bilag Beslutninger


Repræsentantskabsmøder 2015

30. oktober 2015 kl. 09.30
Dagsorden Bilag Beslutninger

8. maj 2015 kl. 10.00
Dagsorden Bilag Beslutninger


Repræsentantskabsmøder 2014

21. november 2014 kl. 10.00 (mødet afholdes i NU Park, Holstebro)
Dagsorden Bilag Beslutninger

9. maj 2014, kl. 13.00 (mødet afholdes i Horsens)
Dagsorden Bilag Beslutninger

Konstituerende møde 17. januar 2014 kl. 10.00
Dagsorden Bilag Beslutninger

Cookiepolitik
Facebook tab
Google+